top of page

FELSEFEM

 

"HER ÇOCUK

YARATICIDIR. 

ASIL SORUN, BÜYÜDÜĞÜMÜZDE

NASIL YARATICI KALACAĞIMIZDIR."

 

Pablo Picasso

 

Öyle bir hayat düşünün ki sorunlarımızı çözerek ve potansiyelimizi aşarak hayallerimizi gerçekleştiriyoruz. Şaka gibi değil mi? Ya da söylemesi çok kolay? Size bir şey söyleyeyim mi? Gerçekten isterseniz ve bunun için çalışmaya hazırsanız, yapabilirsiniz.

 

Daha iyiye doğru hayallerinizi yaşamanızı sağlayacak adımları atmak için bu sorunları nasıl çözeceğiniz konusunda ICF onaylı bir koç olarak size destek olmak için buradayım.

 

Görüşmelerimiz yüzyüze olarak yaklaşık 1 saatlik seanslar halinde gerçekleşecek. İstanbul dışında yaşıyorsanız, yoğun bir tempoda çalışıyorsanız eğer, skype üzerinden de koçluk seansı yapabiliyoruz. Tüm bu detayları istediğiniz zaman konuşabiliriz.

 

Çözümlerinizin ve adımlarınızın kararlı ve sürdürülebilir olması için uygun cevapları sadece siz kendinize söyleyebilirsiniz. Ben bu yolculukta sizinle birlikte her adımınızı merakla izliyor olacağım.

 

Herkesin sizi dinlediğini sandığınız bu hayatta sizi gerçekten dinleyecek, çözüm ortağı olacak ve yaşamak istediğiniz hayata doğru adım atmanızı sağlayacağım. Kısacası size balık vermeyeceğim fakat daha önemlisi balık tutmayı zaten bildiğinizi hatırlatacağım...

 

UYARI: KOÇLUK HAYATINIZI DEĞİŞTİRİR!

 

 

"TRY NOT.

  DO.

  OR DO NOT.

  THERE IS

  NO TRY."

 

Yoda

bottom of page