top of page

03 Ağu Cmt

|

Joker No 5

St(art) Up Your Life! Modul I: Artful Thinking

Yazın son atölyesi! Etkileyici, verimli, yaratıcı ve samimi bir gün bizi bekliyor:)

Registration is Closed
See other events
St(art) Up Your Life! Modul I: Artful Thinking
St(art) Up Your Life! Modul I: Artful Thinking

Saat ve Yer

03 Ağu 2019 11:00 – 15:00

Joker No 5, Harbiye Mahallesi, Atiye Sk. No:5, 34367 Şişli/İstanbul, Turkey

Misafirler

Etkinlik Hakkında

Bizi Neler Bekliyor?

https://www.youtube.com/watch?v=IAngidPotaE

Yaratıcılığın geliştirilebileceği, girişimciliğin öğrenilebileceği, kişinin yaratıcı potansiyelinin ortaya çıkması ve girişime dönüştürebilmesi için destekleyici bu çalışma sosyal uyum ve teşvik edici eylemlerde bulunulabilecekleri 1 günlük eğitim olarak planlanmıştır.

 • Sanat yoluyla, yenilik ve “kalıpların dışına çıkabilme” becerisini ortaya koyabilme, karmaşıklığı ve tahmin edilemeyeni yönetebilme; girişimsel davranış ve zihin yapısını geliştirme; özgüven, öz yeterlik ve liderlik sağlama konularını içermektedir.

  Yaratıcılıkla engelleri aşmak ve bireylerin kendilerini gerçekleştirmeye yönelebilmesi ile başarıya yönelik performansı artmaktadır. Zaman zaman canlı, neşeli ve şakacı olan; sorumluluğun eşit oranda paylaşıldığı bir problem çözme ortaklığı geliştiren; sözel ve sözel olmayan yönleri içeren; kültüre duyarlı ve her bireye hitap eden doğası bu seminer sürecini yaratıcı kılmaktadır.

  Genel olarak yaratıcı insanlar; esnek ve yeni fikirlere açık, belirsizliğe karşı toleransı yüksek, ilgili, meraklı ve enerjik, canlı bir hayal gücü ve şaka yapma yeteneğine sahip, çalışkan ve azimli, değişimden hoşnut olan, farklı bir düşünce biçimine sahip ve farklı çalışmalar üretmeye motive olmuş kişilerdir.

  Bireyin kendi potansiyelini ve kişisel ilgilerini geliştirdiği yaratıcılık potansiyelini arttıracak bu eğitim, kişinin gün içerisinde herhangi bir eylemi yaparken farklı bir açıdan bakabilmesine, hayal kurabilmesine, problem çözebilmesine ve bir ürün ortaya koyabilmesine fayda sağlayacaktır.

  Sanatsal olarak kendini ifade etmede, yaratıcı oluşumu içeren bir anlayış üzerine temellendirilmiş bu çalışma ile bireylerin problemlerini ve çatışmalarını çözmede, kişiler arası becerileri geliştirmede, davranışı yönlendirmede, psikolojik baskıyı (stresi) azaltmada, benlik değerini ve bireysel farkındalığı artırmada ve içsel başarıyı sağlamada kişilere yardımcı olmak hedeflenmektedir.

  Kişinin koşulları ne kadar olumsuz olursa olsun, koşulları onu ne kadar kısıtlarsa kısıtlasın, yaptıkları ile özgür olabildiğini gömesi, bunu hissetmesi ve bunu yaşaması, yaşama karşı bir umudu içinde yeşertmesine neden olacaktır.

  Umarım seni de aramızda görebiliriz:)

  Atölye boyunca nefis çay ve kahveler, ara ikramlar ve atölye materyalleri de dahildir. Her katılımcıya kişiye özel sertifika verilecektir ve kendi yarattığı eseri de beraberinde götürecektir.

  Görüşebilmek dileğiyle ve sevgilerimle,

  Gizem Şahan

  https://www.youtube.com/watch?v=IAngidPotaE

Biletler

 • Ben de Varım:)

  Atölye boyunca nefis çay ve kahveler, ara ikramlar ve atölye materyalleri de fiyata dahildir. Bu bir ön kayıttır, asıl kayıt olmak için lütfen gizemsahan@gizemsahan.com a mail atın:)

  ₺300,00
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page