top of page
  • LinkedIn - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
Featured Posts

CORONA GÜNLERİNDE AŞK*


*Gabriel Garcia Marquez üstadın Kolera Günlerinde Aşk kitabından esinlenen bir başlık oldu, saygılarımla...


Merhabalar!


Evet Corona gündemini uzun zamandır takip ediyoruz. Her ne kadar Türkiye'de görülmedi açıklamaları, bizi bir nebze de olsa rahatlatsa da, geçmişte radyasyonlu çayı içen, şarbonlu mektubu açan, hasta insanı tutup öpen ve bakın bize hiç bir şey olmaz! safsataları artık gerçekliğini yitirmekte.


Ben ise kişisel olarak zaten hassas ve endişeli bir bünyeye sahip olduğum için bilerek korkuyu ve endişeyi yaymamaya, daha sakin ve dayanıklı nasıl kalırız onu araştırıyorum. Hem kendi akıl ve ruh sağlığım için, hem de sevdiklerimin ve sizlerin.


Veba, kolera salgınından geçti bu dünya SARS, Ebola, Deli Dana, Kuş Gribi, Domuz Gribinin de...Kesinlikle küçümsemiyorum fakat sosyal medya tarafından yapılan salgın felaket taşıyıcılığı yerine sizlere fayda sağlayacağını düşündüğüm naçizane önlemlerimi paylaşmak isterim.


Sağlık boyutunu saygıdeğer hekimlerimize bırakıyorum, ben gündelik hayatımızla ilgili 7 maddelik lifehack listesi hazırladım.


Endişe ve korku bizi hayatta tutar fakat fazlası bizi paralize eder. Paralize olmadan, sağlıkla ve güvenle yaşayacağımız güzel günler dilerim.Tüm dünyaya ve bizlere bu günlerin geçeceği sağlık dolu günler dilerim.


PS: Ben de tüm koçluk görüşmelerimi bir süre online yapmaya karar verdim. Eğer sizler de tanışmak veya bu günlerde destek almak isterseniz, 20 dakikalık ücretsiz koçluk seansı hediye ediyorum. Bu linkten randevunuzu oluşturabilirsiniz.


Çünkü zor zamanlarda birbirimize destek olmamız bizi insan kılar.


Sevgilerimle,


Gizem


Comments


Recent Posts
Follow Me
bottom of page