top of page

22 Haz Cmt

|

Dome Istanbul

İstifa mı? Devam mı?

Kurumsal hayatta sorunlarla başa çıkmayı öğreneceğimiz ve eğer varsa sonrası için de planlar yapıp paylaşacağımız harika bir atölye sizi bekliyor:)

Registration is Closed
See other events
İstifa mı? Devam mı?
İstifa mı? Devam mı?

Saat ve Yer

22 Haz 2019 11:00 – 16:00

Dome Istanbul, Yeşilce Mahallesi, Dalgıç Sk. No:3, 34418 Kağıthane/İstanbul, Turkey

Etkinlik Hakkında

Plazadaki ofisinizde, bilgisayarın başında oturuyorsunuz. Servisle işe geldiniz, kartı okuttunuz, güne başladınız. İşinizdeki monotonluktan, potansiyelinizi tam kullanamamaktan sıkıldınız; çok yorgunsunuz. Hayalleriniz vardı, onlar hala içinizde, onları gerçekleştirmediğiniz her gün, kayıpmış gibi hissediyorsunuz.

Görünürde işyerinde günlük işleri halleden sıradan bir iş günündesiniz, ama aklınızdaki o soru sizi hiç rahat bırakmıyor: İstifa mı, devam mı?

Kendi işini kurmuş iki kadın girişimci; biri eski mühendis - şimdi profesyonel koç olan Gizem Şahan, diğeri eski pazarlama yöneticisi, şimdi marka danışmanı olan Gözde Attila, aklınızda dönüp duran bu soruya, iyi polis - kötü polis yaklaşımıyla, kendinizden kaçamayacağınız bir workshop’ta birlikte çözüm bulmaya davet ediyorlar.

Bağımsızlık korkusu, maaşsızlık kaygısı, motivasyon, gerçekçi simülasyonlar, kendinizi daha iyi tanımanızı sağlayacak egzersizler, girişimciliğin siyah ve beyaz yüzü, hepsi bu atölyede!

Psikoloji, iş yönetimi ve pazarlama alanında bilgilerin harmanlandığı, hem bolca bilgi edineceğiniz hem de egzersizlerle kendiniz için en doğru yolu keşfetmek için büyük adımlar atacağınız bu atölyeyi kaçırmayın!

Atölye Liderleri Hakkında

Gözde Attila

Gözde Attila, Saint Michel Fransız Lisesi’nin ardından Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Reklamcılık alanında başladığı kariyerini on yıl boyunca çeşitli reklam ajansları ve kurumların pazarlama bölümlerinde sürdürdü, Samsung, Yandex, Kellogg's, Bridgestone, Milka, Tefal, Pınar, Philip Morris ve MediaMarkt’ın da içinde bulunduğu 50’nin üzerinde global ve yerli markanın marka yönetimini yaptı. Cannes Lions da dahil olmak üzere onlarca ödüllü reklam kampanyasını yönetti; stratejisini yaptığı sosyal sorumluluk projesiyle Türkiye birincisi olarak Google Londra'ya davet edildi. 2013 yılında, ICF onaylı koçluk eğitimini tamamlayarak profesyonel koç olarak da hizmet vermeye ve eğitimler düzenlemeye başladı. 2018 yılında, pazarlama ve koçluk disiplinlerini bir araya getirdiği bireysel ve kurumsal marka danışmanlığı firmasını kurdu. Pazarlama ve psikoloji alanındaki bloğu gozdeattila.com’da ve çeşitli sektörel yayınlarda makaleler yazmakta ve eğitimler düzenlemektedir.

Gizem Şahan

1982 İzmir doğumlu olan Gizem Şahan liseyi Eskişehir Fen Lisesi’nde okudu ve lise hayatında TUBİTAK Biyoloji Olimpiyat takımında yer aldı. Eğitim hayatı bir çok üstün başarılarla geçen Gizem Şahan üniversite sınavında ilk 500 arasına girerek hayali olan Genetik Mühendisliği yerine ilk tercihi olan İTÜ İşletme Mühendisliği’ni kazandı. Üniversite yıllarında psikoloji ve insan ilişkilerine olan ilgisi ve çalışmalarından dolayı Amerika’daki bir üniversiteden psikoloji dalında %100 burs kazandı fakat gidemedi.

Mezun olduktan sonra bu misyonunu gerçekleştirmek için ‘delaying the real world’ ‘gerçek hayatı erteleme’ mottosuyla Almanya’da 4 ay kalarak dil eğitimi aldı ve yazılar yazdı.

Gerçek hayat daha fazla ertelenemeyeceği için Türkiye’ye dönerek Alarko, Çelebi Holding ve Enerjisa’da yaklaşık 10 sene kurumsal hayatta beyaz yaka olarak çalıştı. Var olanın iyileştirilmesi, inovasyon, kalite, insan kaynakları, iş mükemmelliği konularında uzmanlaştı ve projeleri yürüttü. Bu esnada yapmak istediği dalın insan psikolojisi olduğunu ve insanlara yardımcı olarak daha iyi bir dünya ve gelecek yaratmak istediğini hatırladı ve koçluk alanında eğitimini tanımladı. 2014 senesinde Sabancı’daki işinden istifa ederek kendi şirketini kurdu. Aynı zamanda MIT Cognitive Science, Design Thinking, Science of Happiness, Positive Psychology eğitimlerini alarak bütüncül bir bakış açısıyla danışanlarına yaklaşmaktadır. ICF (International Coaching Federation) onaylı profesyonel bir koç olan Gizem Şahan kişiye özel tasarladığı yaratıcı yöntemlerle hem yurt içi hem de yurtdışında koçluk, danışmanlık ve eğitimler vermektedir.

Biletler

  • Katılım

    https://www.biletino.com/event/eventdetail/7750 adresinden biletinizi alabilirsiniz. Veya

    ₺120,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page