top of page

14 Mar Cmt

|

Academy Unicorn

Herkes İçin Yaratıcılık (Creativity Bootcamp)

Yaratıcı olmadığını mı düşünüyorsun? Tekrar düşün! Yaratıcılık bir beceridir - pratikle geliştirebileceğiniz bir beceridir.

 Herkes İçin Yaratıcılık (Creativity Bootcamp)
 Herkes İçin Yaratıcılık (Creativity Bootcamp)

Saat ve Yer

14 Mar 2020 11:00 – 15 Mar 2020 18:00

Academy Unicorn, Akırkapı Feneri Yanı, Cankurtaran, 34122 Fatih/İstanbul, Turkey

Etkinlik Hakkında

Yaratıcı olmadığını mı düşünüyorsun? Tekrar düşün! 

Yaratıcılık bir beceridir - pratikle geliştirebileceğiniz bir beceridir. Ve yaratıcı kaslarınızı esnetmeye başlamak için gereken tek şey o güzel kendinizi getirmeniz, zamanınızın bir kaç saatii ve Creativity Bootcamp'ımız. Bu eğlenceli ve uygulamalı kursta, Gizem Şahan size yaratıcı çıktılarınızı artırmanıza ve daha da yenilikçi fikirler üretmenize yardımcı olacak. Eğitim boyunca size rehberlik edecek. Yaratıcı kıvılcımınızı ateşleyin!

Endüstriler ve teknoloji artan hızlarda geliştikçe şirketler de giderek çalışanlarından yeni fikirler istiyor. Çünkü fikirler, onları pazarda farklılaştırabilen, rakiplerinin yaptıklarını yakalamalarına ve hatta geçmelerine yardımcı olabilecek şeylerdir. LinkedIn ve Dünya Ekonomik Forumu, 2020'de yaratıcılığı, en çok talep edilen beceri listelerinin en üstüne yerleştiriyor. Ve harika bir haber, herkesin geliştirebileceği bir beceridir. Ben tüm safsatalardan kaçınmak ve fikir üretme yeteneğinizi geliştirebileceğiniz pratik yollar göstermek istiyorum. Merhaba, ben Gizem Şahan. Daha fazla fikir ve daha iyi fikirler bulmanıza yardımcı olacak bazı pratik dersleri sizinle paylaşacağım. Bu fikirleri nasıl değerlendireceğinizi, geliştireceğinizi ve satış şansınızı nasıl artıracağınızı göstereceğim. Çünkü, ormanda size bir fikir gelirse ve kimse bunu satın almazsa, gerçekten oldu mu? Evet, evet, oldu, biliyorum. Ama olmayabilir de. Hadi başlayalım.

Yaratıcılık ile ilgili bazı yaygın yanılgıları keşfedecek, "aptalca fikir" in gizli değerini öğrenecek ve alıştırmalar sırasında yaratıcı sürecinize enerji vermek için iç komutlarınızı keşfedeceksiniz.

Yaratıcı alışkanlıklarınızı geliştirmek, ilhamınızı yenilemek ve engellemelerinizi gidermek için kısa egzersizler oluşturduk. Bu kurs, herkese yeni materyaller ve teknikler denemeleri için ilham vermek ve motive etmek için 20 uygulamalı saatten oluşur. 

Amaç, hem yaratıcıları, hem de kendi kendini “yaratıcı değilim” diyen insanları özgürleştirmek ve onlara rehberlik etmektir.

Bu basit uygulamalar düşüncelerinizi, bakış açınızı ve riske olan iştahınızı artırabilir - stüdyoda, ofiste ve günlük yaşamda kullanabileceğiniz yetkinlikleri size kazandıracak.

Yaratıcı ve eğitimci Gizem Şahan, iç sesinizi neyin engellediğini anlamanıza ve engelsiz bir yaratıcı akış başlatmak için ihtiyacınız olan ivmeyi oluşturmanıza yardımcı olacak.

Yaratıcı süreç hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Detaylı bilgi için hemen arayabilir ya da yazabilirsiniz.

Tel: 05447613082

Mail: hi@academyunicorn.com

Süre: 14 saat

Sertfika: Katılımcılara kurs sonunda YÖK onaylı Sertifika verilecektir.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page